21-04-2016 Kenan ALP

Yaralı Aslan’nın kan kaybı devam ederken Ziraat Türkiye Kupası ilaç gibi yetişti. Bir nebze olsun kanayan yaraya pansuman yaptı. Galatasaray forması o kadar büyük ki en kötü zamanda bile bir kupasız yapamaz.

Galatasaray’lı futbolcuların(?), artık maç değil, hedef seçtikleri daha da net ortaya çıktı. Lig ve Avrupa hedefinden uzaklaşan takım tek çareyi Ziraat Türkiye Kupası’nda arıyor. Futbolcuların kendini hiç değilse biraz olsun taraftara affettirmeye çalıştıkları görünüyor. Gayret edince demek ki oluyormuş.

 

NANDO & POLDİ

Dün akşam ki maçın en büyük kahramanı yine MUSLERA oldu. 1-0 öndeyken kurtardığı %100 lük gol pozisyonu maçın dönüm noktası oldu. Bu arada Podolski’yi de unutmamak gerekir. Tecrübesi ve kalitesi final kapısının ardına kadar aralanmasını sağladı.

 

YETER !

Ancak bu takım bu sene yetti de arttı. Balta(!) gibi futbolcularla olacak iş değil. Formaya layık olmayanların oynadığı bir sene oldu. Artık ya bir varlık gösterin ya da beceriksiz olduğunuzu kabul edin ve çekilin. Yazık günah. Bu büyük camia bunları hak etmiyor.

İnşallah önümüzdeki sezon her şeyin daha da güzel olduğu bir yıl olur.  

 

Saygılar,

 

 

 
Kenan ALP Diğer Yazıları
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler